About Ana

To the bone

11. září 2017 v 19:52
To the bone - Až na kost
Naprosto nejlepší film o Aně. Lili Collins je tam naprosto nádherná, přesně ten idol, kterého bych chtěla dosáhnout. ááách

Supersize vs. Superskinny

8. června 2016 v 19:33
Nejslpíš tuhle realityshow znáte. Jde o to, že si obézní a vyhublý člověk vymění na pět dnů jídelníčky :D Mě to třeba motivuje a zahání mi chuť k jídlu. Nejlepší je 1. série, kde jídlo padá do velkých trubek.
Jedna z mých nejoblíbenějších epizod epizoda, bohužel jen v angličtině www.youtube.com/watch?v=ASTdECbRVkY. Shelby je tak krásná!

Komix

4. června 2016 v 18:06
Až se budete někdy nudit, tady je interaktivní komix o PPP :D

Starving in Suburbia

3. června 2016 v 16:00
Film o thinspiration, pro ana blozích. 17 - letá tanečnice se rozhodne zhubnout, začne být posedlá pro-ana stránkou.

Lehká jako dech

25. května 2016 v 15:00
Tohle je snad jediný český film, který pojednává o problematice PPP. Je o dvou asi čtrnáciletých holkách, jedna z nich je anorektička, druhá začne propadat bulimii.
Film stojí za prd, herecké výkony hrůza, až na holku co hraje anorektičku, ta je skvělá!
Ale rozhodně jeslti se o to zajímáte, doporučuju skouknout, dokonce je to i na yt, přidávám odkaz ZDE

Hunger point

31. března 2015 v 21:00
Další super film, spíš psychologický, oficiální text - Slovo tloušťka se v rodině Hunterových kvůli matce Marshe bralo jako něco strašného - jako rakovina. Ztloustnout bylo mnohem horší než přijít o zaměstnání nebo o ženicha, který by Vám utekl od oltáře. Marshina posedlost po dokonalosti má ale pro její dvě dcery zničující následky. Starší Frannii nutila matka držet dietu už od malička, ale po letech vyšlo najevo, že daleko větší problémy s jídlem má mladší Shelly. Touha nezklamat a být perfektní ji přivádí s depresemi až do nemocnice mezi anorektičky a bulimičky. Ačkoli lékaři tvrdí, že nemocniční léčba je úspěšná, její sestra Frannie vidí, že Shelly je čím dál víc vychrtlejší...

Pro lásku k Nancy

23. března 2015 v 14:00
Tak jsem se konečně koukla na tenhle film a je to fakt paráda :) Něco jinýho než ty český krávovinky :p
Oficiální text - Nancy je osmnáctiletá studentka, vyrůstající ve spořádané a milující rodině spolu se svým bratrem. Čeká ji studium na univerzitě, studentská kolej a úplně noví přátelé, se kterými se vrhne do nevázaného života. Zprvu nikomu nepřijde podezřelé, že je až příliš posedlá neustálým joggingem a snaží se doslova vyběhat každé snědené sousto. Snad tak vypadá její ideál krásy a jde jen o snahu být štíhlá, ostatně to si myslí i rodiče. Matka dlouho nevidí žádný z varovných příznaků. Nancy se však mění před očima a k úplnému kolapsu organismu zbývá už jenom krůček. Diagnóza totiž zní mentální anorexie a její příčiny je nutno hledat hlouběji v minulosti. Americké drama vypráví o tom, jak snadno se může stát zdánlivě malý problém smrtelným nebezpečím.
Zde ke shlédnutí v angličtině.

Supersize me

22. března 2015 v 17:00
Tenhle film teda není o Aně, spíš o opačném problému - obezitě. Může fungovat i jako odstrašující příklad :D
Je to o chlapovi, který jedl měsíc jen jídlo z McDonaldu. No podívejte se samy ZDE :)

Dokumenty o aně

22. března 2015 v 14:01
Dokumenty o poruchách příjmu potravy v češtině

Film - Sami

22. března 2015 v 9:51
Krátký film o poruchách příjmu potravy.
Oficiální text - Film Sami se zabývá problematikou poruch příjmu potravy, jejich příčinami a důsledky. V dokumentární části sledujeme osudy tří osob trpících anorexií a bulimií. Situace, které popisují skutečné postavy, jsou také ilustrovány v části filmové, kde sledujeme osud šestnáctileté Anny. Její první milostný vztah s Viktorem se rozpadl na popud jejích rodičů. Nejen tyto okolnosti vedou Annu k pocitu, že vzniklé problémy jsou způsobené její silnou postavou. Anna požádá o pomoc svou nejlepší kamarádku Sáru. V průběhu filmu sledujeme proměny hlavní hrdinky, kde se objeví jako krásná, hubená a spokojená dívka. Postupně však Anna nad svým hubnutím ztrácí kontrolu. Snímek odhaluje divákovi všeobecně známá, ale i neznámá fakta o těchto zákeřných psychických onemocněních a je také sociální sondou do života a prostředí současného mladého člověka.
Můj názor? Je to český, je to o Aně, je to na youtube. To mi stačí :D
Zde zdarma ke shlédnutí - SamiCo vy? znáte nějaké dobré filmy? :)

Music

11. března 2015 v 19:56
 
 

Reklama